Prekių pristatymą vykdome Lietuvoje.

Prekių pristatymą vykdo kurjerių tarnybos: DPD.

Prekių pristatymo kainą per DPD paštomatus arba kurjerių tarnybą pamatysite užpildę krepšelį.

Užsakymus išsiunčiame per 24 val. nuo apmokėjimo gavimo (išskyrus savaitgalius ir šventines dienas). Esant didžiuliam užsakymų kiekiui, jie gali būti išsiunčiami per 3-4 d.d.

Neradus laiško/informacijos apie užsakymą ir jo vykdymą, patikrinkite savo pašto dėžutės „šiukšliadėžę“/„spam“ arba susisiekite tel. +37064807243.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio (ar pašto darbuotojo) pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui (ar pašto darbuotojui). Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais,kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio (ar pašto darbuotojo) prekės pristatymo dokumente.

Prekių pristatymo įkainiai:
• Atsiimant vietoje (Jablonskio g. 16, Šiauliai) – nemokamas. Darbo laikas: 09:00-18:00
• Siunčiant prekes Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje – 5 EUR.
• Siunčiant „DPD“ paštomatais Lietuvoje – 3.5 EUR.

Iškilus klausimams teirautis el. paštu: marketingas@bcsiauliai.lt arba skambinti tel. +37064807243.

Translate »