Ateitis susieta su gynėju rungtyniavusiu Izraelyje

2024-2025 m. sezono narystes galite įsigyti internetu:

„Šiauliai“ tęsia tarpsezonio darbus ir į savo gretas kviečiasi 25-erių metų amerikietį Dachoną Burke‘ą. Su įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galinčiu rungtyniauti 193 cm krepšininku ateitis susieta iki 2025 metų.

„Jis labai greitas, atletiškas ir gerai atviroje aikštėje rungtyniaujantis krepšininkas. Matome jį kaip žaidėją galintį atakuoti gynėjus vienas prieš vieną, tuo pačiu išnaudodamas savo staigias rankas jis gerai dirba gynyboje. Šis vyrukas labai motyvuota ir talentinga asmenybė. Manau, kad kitais metais bus įdomu stebėti jį Lietuvoje“, – kalbėjo komandos vyr. treneris Nikolajs Mazurs.

Prieš atvykdamas į Šiaulius Burke‘as rungtyniavo Izraelio antroje lygoje ir atstovaudamas Samarijos „Elitzur“ komandai vidutiniškai fiksavo 20,1 taško, 4,1 atk. kamuolio bei 3,3 rez. perdavimo rodiklius.

Legionieriaus pasirinkimą pakomentavo ir klubo direktorius Donatas Slanina: „Gynėjų grandies apjungimo svarba mums buvo vienas iš prioritetų. Dachono pasirinkimas suteiks mums daugiau universalumo. Jo energija ir aštrumas yra tie komponentai, kurių reikalauja kasmet kylantis LKL meistriškumo lygis“.

D. Burke‘as po studijų JAV persikėlė rungtyniauti į Europą ir be minėtos Izraelio ekipos jau spėjo pasimatuoti dviejų Kosovo komandų (Prištinos „Sigal“ bei Prizreno „Kalaja“) marškinėlius.

Translate »