Į Šiaulius atvyksta gynėjas iš JAV

Bilietus į „Šiaulių“ rungtynes galite įsigyti ir internetu

„Šiauliai“ į savo sudėtį bandomajam laikotarpiui pasikvietė 26-erių metų 183 cm ūgio krepšininką Antino Jackson‘ą. Klubas pasilieka galimybę prasitęsti sutartį su gynėju iki sezono pabaigos.

Amerikietis šiemet rungtyniavo Meksikos krepšinio lygoje, kurioje atstovavo Sakateko „Mineros“ komandai. Už Atlanto A. Jacksonas sužaidė 14 rungtynių, per kurias vidutiniškai rinko 9,2 taško ir 5,3 rez. perdavimo statistinius rodiklius.

„Jau kurį laiką stebime rinką, kadangi matome, jog mūsų komandai reikalingas pastovumas, agresyvumas ir įvairiapusiškumas visų rungtynių metu. Priėmėme sprendimą, jog reikalingas pastiprinimas gynėjų grandyje. Viliamės greitos integracijos tiek iš Antino pusės įsiliejant į komandą, tiek iš likusių žaidėjų prisitaikant ir žaidžiant kartu. Iš atvykstančio naujoko tikimės šalto proto bei užtikrintų sprendimų asistuojant bei įtraukiant komandos draugus.

Artimiausią mėnesį stebėsime, kaip Antino „įsipaišo“ į žaidimo schemas bei komandos mikroklimatą, jei viskas klostysis teisinga linkme, gynėjas liks Šiauliuose iki sezono pabaigos“, – apie atvykstantį naujoką mintimis pasidalijo klubo direktorius Donatas Slanina.

Amerikiečiui tai bus šeštoji stotelė Europoje. Po studijų JAV A. Jackson‘as spėjo sužaisti komandose Italijoje, Estijoje, Vengrijoje, Izraelyje bei Turkijoje.