Komandos komplektacija užbaigiama J. Rubino atvykimu

2024-2025 m. sezono narystes galite įsigyti internetu:

Šviežiai Europos U20 čempionato sidabro medalininku tapęs Jokūbas Rubinas prisijungia prie „Šiaulių“ krepšinio klubo bei uždaro komandos komplektaciją. Su mažeikiškiu pasirašyta ilgalaikė sutartis.

186 cm ūgio dvidešimtmetis pernai rungyniavo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kurioje atstovavo Vilniaus „Perlo-Energijos“ komandai. Per 30 sužaistų rungtynių Rubinas rinko 11,9 taško, 2,1 atk. kamuolio bei atlikdavo po 4 rez. perdavimus.

„Jokūbas jau nuo MKL laikų buvo kritęs į akį. Atsiradus galimybei pasikvietėme jį į treniruočių stovyklą. Treneriams jis paliko gerą įspūdį ir tikimės, kad naudos Jokūbas galės duoti jau šiemet. Ne paslaptis, kad jaunimas visuomet mums buvo ir yra svarbi komandos grandis. Ši ilgalaikė sutartis – tai dar viena ivesticija į ateitį. Stengsimės Jokūbui suteikti reikiamus instrumentus tobulėjimui“,- paskutinį tarpsezonio ėjimą pakomentavo klubo direktorius D. Slanina.

Europos jaunimo U-20 čempionato grupių etapas J. Rubinui klostėsi gana sunkiai, tačiau atkrintamosiose jis tapo vienu svarbiausių rinktinės žaidėjų. Ketvirtfinalyje ir pusfinalyje prie pergalių gynėjas prisidėjo pelnydamas po 11 taškų, o finale prieš Ispanijos rinktinę surinko 8.

 

 

 

Translate »