Nemanja Bezbradica liks „Šiaulių“ krepšinio klube ir kitą sezoną. Kroatijos ir Serbijos pilietybes turintis 29 metų 207 cm ūgio krepšininkas su klubu pasirašė naują vienerių metų sutartį.

„Vienas iš pagrindinių tarpsezonio tikslų buvo išsaugoti kuo daugiau branduolio žaidėjų. Suprantama, kad po gero praėjusio sezono kai kurių krepšininkų vertė pakilo ir visų išlaikyti nepavyks. Tęstinumas mums labai svarbus, tad Bezbradica ir lietuviai – Stankevičius, Varnas, Sabeckis, Danusevičius bei Staniulis, kurie pripratę prie trenerio bei sistemos sezono pradžioje ir atrankoje į FIBA čempionų lygą turės svarbius vaidmenis. Tikiu, kad ateinantį sezoną Nemo bus dar svarbesnė mūsų dalis“,- apie liekantį krepšininką pakomentavo klubo direktorius Donatas Slanina.

Į klubą aukštaūgis atvyko pernai spalio mėnesį, kai iš rikiuotės iškrito komandos kapitonas Arminas Urbutis. Lietuvos krepšinio lygoje legionierius per 27 sužaistas rungtynes rinkdavo po 7,1 taško ir 2,6 atk. kamuolio. Karaliaus Mindaugo taurėje statistiniai rodikliai buvo šiek tiek aukštesni – 9,2 taško ir 2,9 atk. kamuolio.

Translate »