Naujuoju „Šiaulių“ bilietų platintoju tapo Kakava.lt

Bilietus į „Šiaulių“ rungtynes galite įsigyti ir internetu

Artėjantį krepšinio sezoną Šiaulių „Šiauliai“ pasitinka nauja draugyste. Krepšinio klubas sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo su bilietų platintoju „Kakava.lt“, kuris nuo 2018 m. sėkmingai vykdo sporto, muzikos, teatro ir kitų renginių bilietų platinimo verslą visoje Lietuvoje.

Ištikimiausi sirgaliai įsigydami artėjančio sezono „Geltonai juodų klubo“ narystes jau galėjo spėti susipažinti su naujuoju komandos partneriu.

„Šį tarpsezonį mūsų klubas verčia naują puslapį ir vykdo nemažai reikšmingų pokyčių. Vienu iš tokių tapo bendradarbiavimas su nauju bilietų platintoju – „Kakava.lt“. Tai ambicinga ir sparčiai tobulėjanti įmonė, kurios požiūris ir pasiūlytos idėjos tapo vienais kertinių pasirinkimo veiksnių. Virtualių narysčių paleidimas mums visiems buvo nemažas iššūkis, tačiau korealiacija su naujais partneriais leido šį pokytį įveikti sklandžiai ir efektyviai.“, – naują bilietų platintoją pristatė klubo direktorius Donatas Slanina.

Primename, kad šį sezoną klubas kartu su naujuoju bilietų platintoju nusprendė atsisakyti fizinių abonementų kortelių bei prekiauja tik virtualiomis sezono narystėmis, kurias galima patogiai išsisaugoti telefone.

„Esame dėkingi klubui už pasitikėjimą ir labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti naujame sezone. Jau po pirmųjų susitikimų buvo aišku, jog „Šiaulių” klube dirba pokyčių ir naujovių nebijantys žmonės, kuriems ypatingai svarbi fanų bendruomenė. Tikime, kad „Kakava.lt” įgyvendinti sprendimai padės klubui auginti ir puoselėti savo gerbėjų gretas, o bilietų įsigijimo procesas bus malonus ir paprastas“, – teigė „Kakava.lt” vadovė Eglė Jackūnienė.

Sezono atidarymo rungtynės Šiaulių arenoje įvyks rugsėjo 17 dieną, prieš Vilniaus „Wolves“ krepšininkus. Bilietai į šias ir kitas artimiausias „Šiaulių“ rungtynes jau prekyboje. Taip pat pranešame, kad nuo šiol, rungtynių dieną bilietų kainos kils.

Naujai suburtą „Šiaulių“ komandą bus galima pamatyti rugsėjo 9 dieną, Algimanto Mikšio taurės rungtynėse prieš Mažeikių „M Basket-Delamode” ekipą. Sezono narystes įsigiję sirgaliai į šias ir kitas reguliaraus sezono rungtynes pateks nemokamai.

 

„Geltonai juodų klubo“ narystes įsigykite čia.