Nemanja lieka Šiauliuose dar vienam sezonui

2024-2025 m. sezono narystes galite įsigyti internetu:

Nemanja Bezbradica ir toliau vilkės „Šiaulių“ marškinėlius. Praėjusį sezoną nuolat čiurnos skausmų kamuojamam krepšininkui balandžio mėnesį teko gultis ant operacinio stalo. Po reabilitacijos laikotarpio ir teigiamų tyrimų žaidėjo sutartyje buvo aktyvuotas pliusas.

„Po sėkmingai atliktos operacijos ir galutinės medicininės apžiūros abipusiu sutarimu tęsiame bendradarbiavimą bei ateinantį sezoną pasitiksime su atnaujinta Nemo versija. Už tai galime tik dar kartelį padėkoti „Gijos klinikų“ specialistams, – sutarties N. Bezbradica pratęsimą komentavo Donatas Slanina. – Jis puikiai pažįsta mūsų lygą bei yra kupinas ilgesio krepšiniui. Lauksime sėkmingo įsivažiavimo grįžtant į aikštelę.“

Kroatijos ir Serbijos pilietybes turinčiam puolėjui šis sezonas bus jau trečiasis Saulės mieste. Pastarajame 30-metis legionierius į aikštę Betsafe-LKL čempionate išbėgo 8 rungtynėse, per kurias rinko po 8,4 taško bei atkovodavo po 2,1 atšokusio kamuolio. Tuo tarpu Citadele KMT turnyre krepšininkas per keturis susitikimus rinko po 10 taškų ir 2,3 atk. kamuolius.

Komanda jau šeštadienį rinksis į pirmąją treniruotę, kurioje prasidės pasiruošimas 2023-2024 metų sezonui.

Translate »