Operacijos laukiantį Nemanja keičia tautietis Radoslavas Pekovičius

Bilietus į „Šiaulių“ rungtynes galite įsigyti ir internetu

Paaiškėjus, kad komandai likusią sezono dalį nebepadės Nemanja Bezbradica, į jo vietą atvyksta aukštaūgis Radoslavas Pekovičius. „Šiaulių“ klubas su 28-erių metų 216 cm ūgio serbu pasirašė sutartį iki sezono pabaigos.

„Sportas be traumų sunkiai įsivaizduojamas. Ilgai stebėjome Nemanjos situaciją bei išbandėme įvairius scenarijus. Visgi, nuolat bendraudami su medicinos įstaigomis nusprendėme, kad jam reikalinga operacija. Norėčiau padėkoti treneriams už jų kantrybę stengiantis prisitaikyti prie susiklosčiusių salygų.

Sezonas ilgas ir dinamiškas. Prie iššūkių bandome prisitaikyti ir toliau keliausime nusibrėžtų tikslų įgyvendinimo link. Džiaugiamės naujoko papildymu ir tikimės jo greito prisitaikymo komandoje“, – R. Pekovičiaus papildymą pakomentavo klubo direktorius Donatas Slanina.

Serbas šį sezoną pradėjo Turkijos antroje lygoje, kur buvo vienas naudingiausių krepšininkų rinkdamas po 13,2 taško bei 8,8 atk. kamuolio.

„Jis atrodo gana protingas ir techniškas žaidėjas įvairiose puolimo situacijose. Geba greitai leistis po užtvaros bei galingai užsibaigti po krepšiu. Gynyboje vienas prieš vieną su dideliu savo kūnu gali nesunkiai atstovėti prieš daugelį varžovų“, – technines žaidėjo savybes išskyrė treneris Vaidas Pauliukėnas.

R. Pekovičius profesionalo karjerą pradėjo Serbijos čempionate. Trumpai yra rungtyniavęs ir Lietuvoje, Alytaus „Dzūkijoje“.