Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių respublikine ligonine

Bilietus į „Šiaulių“ rungtynes galite įsigyti ir internetu

Praėjusios savaitės pradžioje „Šiaulių“ krepšinio klubo direktorius Donatas Slanina spaudė ranką respublikinės Šiaulių ligoninės vadovui Mindaugui Pauliukui – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, socialinės partnerystės pagrindu.

Abiejų organizacijų tikslas – plėtoti edukacinius, socialinius projektus, atliepiančius medicinos ir fizinio aktyvumo poreikius gydymo įstaigos bendruomenei ir pacientams. Taip pat dalintis gerąja patirtimi ir užtikrinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą krepšinio klubo žaidėjams.

M. Pauliuko teigimu, šios sutarties pasirašymas – jau kurį laiką plėtojamo bendradarbiavimo įprasminimas. „Tai ligoninės ir krepšinio klubo bendradarbiavimo pažymėjimas. Juk sąlyčio taškų turėjome ir iki šiol. Šiaulių sportininkai, krepšinio klubas „Šiauliai“ garsina miesto vardą – džiaugiamės galėdami būti to dalimi prisidėdami įvairiomis formomis. Tikimės, kad šios socialinės partnerystės fone ligoninės personalui ir pacientams turėsime galimybę padovanoti su šia sporto šaka susijusių edukacinių, fizinio aktyvumo iniciatyvų“, – mintimis dalijosi ligoninės vadovas.

„Stiprus vyrų ir moterų komandų „imunitetas“ yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių klubui, kuris nori būti sėkmingas. Dėkojame direktoriui Mindaugui Pauliukui ir visai jo komandai, kuri supranta kaip svarbu laiku ir žaibiškai reaguoti bei palaikyti komandų funkcionalumą administruojant treniruočių ir rungtynių procesą viso sezono metu, – pasiekta partneryste pasidžiaugė ir krepšinio klubo „Šiauliai“ direktorius D. Slanina. – Be Šiaulių respublikinės ligoninės šį sezoną mums visokeriopai padeda bei krepšininkų sveikata rūpinasi ir kitos įstaigos: Sanatorija „Gradiali“, „Medicina Practica“ laboratorija, MB Kinezio Centras, UAB „Ladyvos švelnumas“ bei slaugos centras „Sidabražolė“.