Prie komandos oficialiai prisijungė N. Mineikis, laukiama dar vieno papildymo

2024-2025 m. sezono narystes galite įsigyti internetu:

„Šiaulių“ komandos gretas bandomajam laikotarpiui papildė 201 cm ūgio 22-ejų metų puolėjas Nojus Mineikis.

Vasarą su Lietuvos studentų rinktine Kinijoje vykusiose studentų žaidynėse praleidęs klaipėdietis sezoną pradėjo Jonavos „Cbet“ ekipoje.

„Derybos užtruko ilgiau, nei tikėjomės, bet džiaugiamės turėdami papildymą komandoje. Po Antwano išvykimo teko pasinerti į naujo žaidėjo paieškas. Tikimės, kad Nojui pavyks greitai integruotis ir parodyti savo stipriąsias savybes Šiauliuose. Tai vis dar jaunas žaidėjas, kuris turi perspektyvų dėti žingsnį į priekį ir atitinka mūsų šio sezono viziją“, – apie papildymą kalbėjo klubo direktorius Donatas Slanina.

Nuo 2018 metų Klaipėdos „Neptūnui“ priklausęs krepšininkas pastaruosius metus praleido pagrindinėje uostamiesčio komandoje.

Praėjusiame Betsafe-LKL sezone Mineikis „Neptūne“ per vid. 22 minutes rinko po 5,8 taško, 1,9 atkovoto kamuolio, 0,5 rezultatyvaus perdavimo ir 4,7 naudingumo balo.

Artimiausios rungtynės „Šiaulių“ komandos laukia sekmadienį išvykoje prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. Iki šio susitikimo komanda turėtų sulaukti ir dar vieno papildymo.

Translate »