Pristatomos „Geltonai Juodų klubo” narystės

Bilietus į „Šiaulių“ rungtynes galite įsigyti ir internetu

„Šiaulių“ krepšinio klubas 2023-2024 metų sezoną pasitinka pristatydamas naujieną – virtualias „Geltonai Juodų klubo“ narystes, kurios taps ne tik bilietu namų rungtynėms, bet ir suteiks papildomų verčių bei galimybę būti arčiau komandos.

Visi krepšinio aistruoliai kviečiami įsigyti narystes itin patrauklia kaina – nuo 39 Eur. Tapdamas komandos dalimi savo vietą arenoje kiekvienas galės išsirinkti pagal pageidaujamą sektorių.

Narystes, kaip ir naujo sezono bilietus į atskiras rungtynes, „Šiaulių“ klubas platins bilietų platintojo kakava.lt internetinėje platformoje. Nuo šių metų narystės bus virtualios, jas bus galima patogiai išsisaugoti telefone.

Su virtualia naryste, kuri kiekvienam ją įsigijusiam garantuos nuolatinę vietą Šiaulių arenoje, geltonai juodus bus galima palaikyti visose reguliaraus sezono Betsafe-LKL, Citadele KMT, ENBL turnyrų namų rungtynėse, taip pat lankytis kontrolinėse bei moterų krepšinio komandos kovose.

Visi narysčių turėtojai bus pakviesti į uždarą „Facebook“ grupę, kurioje sezono metu bus pateikiamas išskirtinis turinys, organizuojamos diskusijos, specialūs susitikimai su komanda, kiti renginiai. Narystės kortelė taip pat suteiks nuolaidą rungtynių bilietams.

„Sezoną pasitiksime tiek su atsinaujinusia komanda, tiek su naujomis idėjomis. Pristatome narystes, kurios suponuoja klubo ir fanų vienybę, todėl kviečiame visus mylinčius Šiaulių komandą įsigyti jas ir palaikyti mūsų krepšininkus artėjančiame sezone“, – pokyčius prieš artėjantį sezoną komentavo klubo direktorius Donatas Slanina.

„Šiauliai“ namų rungtynes žais Šiaulių arenoje. Rugsėjo 9-ąją Saulės miesto atstovai kovos dėl Algimanto Mikšio taurės su Bestafe-LKL debiutante Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ ekipa, o pirmosios reguliaraus sezono rungtynės įvyks jau rugsėjo 17 d., kai šiauliečiai stos į kovą prieš Vilniaus „Wolves“ klubą.

Įsigykite čia!