„Šiauliai“ ilgalaike sutartimi susiejo ateitį su Roku Noručiu

2024-2025 m. sezono narystes galite įsigyti internetu:

„Šiaulių“ krepšinio klubas į sudėtį įtraukė vieną perspektyviausių „Saulės“ krepšinio akademijos auklėtinių. Jau anksčiau prie komandos treniruočių prisijungdavęs 16-metis Rokas Norutis su „Šiauliais“ ateitį susiejo ilgalaike sutartimi.

Praėjusį sezoną 195 cm ūgio puolėjas rungtyniavo Šiaulių KA „Saulė-SG“ komandoje ir RKL čempionato B divizione vidutiniškai fiksavo 11,1 taško, 2,3 rez. perdavimo ir 4 atk. kamuolių statistinius rodiklius.

„Smagu, kad pagrindinėje vyrų komandos sudėtyje auga „Saulės“ KA auklėtinių gretos, kadangi tai vienas iš strateginių tiek mūsų, tiek miesto uždavinių. Rokas tarp savo bendraamžių žengia viena koja priekyje ir nusipelno galimybės tobulėti su vyrais“, – nauja sutartimi pasidžiaugė klubo direktorius Donatas Slanina.

Vasarą šiaulietis kartu su Lietuvos jaunučių U16 rinktine iš Europos pirmenybių grįžo užėmęs garbingą ketvirtą vietą. Čempionatas R. Noručiui buvo gana sėkmingas – tarp lietuvių jis buvo vienas rezultatyviausių ir per rungtynes rinkdavo po 6,6 taško, taip pat pridėdamas po 2,7 atk. kamuolio bei 1,7 rez. perdavimo.

„Šiaulių“ krepšinio komanda pirmąsias 2023-2024 m. sezono Betsafe-LKL rungtynes žais jau šį sekmadienį, kai Šiaulių arenoje priims „Wolves“ krepšininkus.

Translate »