Danijoje vykusiame Europos Šiaurės krepšinio lygos (ENBL) finalo ketverte „Šiauliai“ užbaigė savo tarptautinį sezoną ant bronzinės pakylos užleisdami Lježo „Basket“ komandą – 73:83 (22:17, 19:23, 16:23, 16:20).

Kiek geriau rungtynes pradėję šiauliečiai pirmajame kėlinyje atrodė energingesni už savo varžovus bei susikūrė 5 taškų pranašumą.

Antrame ketvirtyje Saulės miesto komanda nemažino apsukų ir puikiai tiek puolime tiek gynyboje rungtyniavusio D. Romančenko dėka į priekį išsiveržė dviženkliu skirtumu – 34:23. Visgi, dvigubai geriau dėl atšokusių kamuolių pirmoje pusėje kovoję belgai pranašumą ištirpdė ir į rūbinę išėjo turėdami vieno taško deficitą – 41:40.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir gerą bangą pagavę varžovai ne tik, kad išsiveržė į priekį, bet ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurio panaikinti iki mačo pabaigos nepavyko – 83:73.

Priešnuodžių visų rungtynių metu nepavyko rasti prieš E. Anosike, kuris vedė Belgijos komandą į pergalę, surinkdamas 34 taškus bei atkovodamas net 18 kamuolių.

Šiauliečių gretose išsiskyrė D. Romančenko pelnęs 19 taškų.

 „Šiauliai“: Dovydas Romančenko 19, Seanas Armandas 16, Daniel Baslyk 9.

 

 

Translate »