„Vilmers“ ir toliau išlieka tituliniu moterų komandos rėmėju

Bilietus į „Šiaulių“ rungtynes galite įsigyti ir internetu

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Vilmers“ ir toliau išlieka tituliniu moterų komandos rėmėju.

2021 metų rudenį prie klubo prisijungusi ir moterų ekipai vardą suteikusi baldus gaminanti įmonė ir toliau žygiuos iš vien su šiemet ne tik Baltijos ir Lietuvos čempionatuose, bet ir Europos šalių moterų lygoje besivaržančia komanda.

„Vilmers“ vadovas Ovidijus Jalonskis džiaugiasi partneryste ir didžiuojasi galėdamas prisidėti prie „Šiaulių“ krepšinio klubo moterų komandos rėmimo.

„Fokusuojamės ir remiame būtent šią sporto šaką matydami didelį jaunų ir talentingų moterų potencialą. Džiaugiamės esamomis šios ambicingos komandos pergalėmis ir linkime parvežti dar daugiau medalių į savo miestą – Šiaulius“ , – teigia O. Jalonskis.

Nuo pat partnerystės pradžios buvo puoselėjamas bendras tikslas – didesnį dėmesį skirti jaunųjų krepšininkių proveržiui ir suteikti joms galimybę augti Saulės mieste. Sutapimas ar ne, bet net trys Šiauliuose pernai atsiskleidusios žaidėjos vasarą pasidabino aukso medaliais Europos čempionate.

„Smagu, kad praėjusiais metais užsimezgęs ryšys išlieka, o bendradarbiaujančių pusių požiūris sutampa: jaunų bei talentingų merginų integravimas ir skatinimas tobulėti Šiauliuose skinasi kelią į priekį. Dėkojame „Vilmers“ vadovybei – Stanislovui Grušui ir Ovidijui Jalonskiui už situacijos Lietuvos moterų krepšinyje įvertinimą ir supratimą, – apie bendrus tikslus ir bendradarbiavimo kryptį kalbėjo „Šiaulių“ krepšinio klubo direktorius Donatas Slanina. – Mūsų komandos žaidėjos atstovavo Lietuvai U18 Europos jaunių merginų čempionate Graikijoje bei parvežė aukso medalius į Šiaulius. Šis laimėjimas mus visus motyvuoja ir verčia galvoti kaip toliau tobulėti ir eiti į priekį. Žemai lenkiame galvas ir dėkojame moterų krepšinio Šiauliuose ambasadoriams – „Vilmers“ įmonei.“